Warunki wysyłki / dostawy

plotery365.pl realizuje wysyłki na zasadach podanych poniżej

Zasady pakowania i wysyłki:

Plotery365.pl realizuje wysyłki za pośrednictwem firm kurierskich UPS oraz InPost.

Kurier UPS – zamówienie jest realizowane w dniu złożenia zamówienia pod warunkiem złożenia zamówienia przed godziną 11:30. Koszt przesyłki wynosi 24,50 PLN netto. 

Kurier UPS Pobranie* - zamówienie jest realizowane w dniu złożenia zamówienia pod warunkiem złożenia zamówienia przed godziną 11:30. Koszt przesyłki wynosi 27 PLN netto.

Kurier InPost - zamówienie jest realizowane w dniu złożenia zamówienia pod warunkiem złożenia zamówienia przed godziną 11:30. Przy zakupach do wartości 500 pln koszt przesyłki wynosi 19 PLN netto. Zamówienia powyżej kwoty 500 pln realizowane są bezpłatnie na terenie Polski.

Kurier InPost Pobranie*- zamówienie jest realizowane w dniu złożenia zamówienia pod warunkiem złożenia zamówienia przed godziną 11:30. Koszt przesyłki wynosi 24 PLN netto.
* wysyłka za pobraniem jest możliwa wyłącznie dla podmiotów gospodarczych. 

InPost Paczkomat - zamówienie jest realizowane w dniu złożenia zamówienia pod warunkiem złożenia zamówienia przed godziną 11:30. Koszt przesyłki wynosi 14,90 PLN netto. Dostawy do paczkomatu odbywają się od poniedziałku do piątku. 

InPost Paczkomat Pobranie - zamówienie jest realizowane w dniu złożenia zamówienia pod warunkiem złożenia zamówienia przed godziną 11:30. Koszt przesyłki wynosi 16,90 PLN netto. Dostawy do paczkomatu odbywają się od poniedziałku do piątku. 

Przesyłki z plotery365.pl realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 12:00.

Dla zamówień gabarytowych koszt przesyłki ustalany jest indywidualnie. 

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, odbiorca jest zobowiązany do sprawdzenia odbieranej przesyłki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia braku zgodności z zamówieniem lub przesyłka okaże się uszkodzona odbiorca jest zobowiązany sporządzić protokół w obecności kuriera pod rygorem odrzucenia reklamacji.

Odbiorca może śledzić status swoich przesyłek na stronach UPS oraz InPost 

** W przypadku nieodebrania przesyłki, kupujący ponosi koszt wysyłki oraz zwrotu przesyłki do nadawcy. Istnieje możliwość ponownego wysłania przesyłki po dokonaniu dopłaty za zwrot przesyłki do nadawcy oraz ponowną wysyłkę.
***do podanych kwot należy doliczyć podatek VAT.
**** Podany cennik obejmuje wyłącznie przesyłki na terenie Polski

Koszt przesyłki zagranicznej do krajów Unii Europejskiej wynosi 150 PLN netto. Wysyłki zagraniczne są realizowane przez firmę UPS. Czas dostawy zamówienia do kraju Unii Europejskiej zależny jest od wielu czynników, m.in. odległości, warunków pogodowych itp. i wynosi od 3 do 10 dni roboczych licząc od dnia wysłania zamówienia. 

arrow_upward