Warunki wysyłki / dostawy

plotery365.pl realizuje wysyłki na zasadach podanych poniżej

Zasady pakowania i wysyłki:

Plotery365.pl realizuje wysyłki za pośrednictwem firm kurierskich UPS oraz InPost

Kurier UPS – dostawa jest realizowana na następny dzień pod warunkiem złożenia zamówienia przed godziną 14 – koszt przesyłki wynosi 20 PLN/ netto. 

Kurier UPS Pobranie*- dostawa jest realizowana na następny dzień pod warunkiem złożenia zamówienia przed godziną 14 – koszt przesyłki wynosi 25 PLN/ netto.

Kurier InPost - dostawa jest realizowana w trybie 1-2 dni, kurier InPost odbiera przesyłki do godziny 14:30 – przy zakupach do wartości 500 pln koszt przesyłki wynosi 16 PLN/ netto. Zamówienia powyżej kwoty 500 pln realizowane są bezpłatnie na terenie Polski.

Kurier InPost Pobranie*- dostawa jest realizowana zwykle w ciągu 1 dnia roboczego, pod warunkiem złożenia zamówienia do godziny 13:00. koszt przesyłki wynosi 22 PLN/netto.
* wysyłka za pobraniem jest możliwa wyłącznie dla podmiotów gospodarczych. 

InPost Paczkomat- dostawa jest realizowana w trybie 1-2 dni, kurier InPost odbiera przesyłki o godzinie 14:30 koszt przesyłki wynosi 12,9 PLN/ netto. 

InPost Paczkomat Pobranie- dostawa jest realizowana w trybie 1-2 dni, kurier InPost odbiera przesyłki do godziny 14:30 koszt przesyłki wynosi 16 PLN/ netto.
Przesyłki z plotery365.pl realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 15:30

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, pakowanie produktów odbywa się w pełnym monitoringu z zapisem video odbiorca może uzyskać dostęp do nagrania jego produktów, odbiorca jest zobowiązany do sprawdzenia odbieranej przesyłki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia braku zgodności z zamówieniem lub przesyłka okaże się uszkodzona odbiorca jest zobowiązany sporządzić protokół w obecności kuriera pod rygorem odrzucenia reklamacji.

Odbiorca może śledzić status swoich przesyłek na stronach UPS oraz InPost 

** W przypadku nieodebrania przesyłki, kupujący ponosi koszt wysyłki oraz zwrotu przesyłki do nadawcy. Istnieje możliwość ponownego wysłania przesyłki po dokonaniu dopłaty za zwrot przesyłki do nadawcy oraz ponowną wysyłkę.
***do podanych kwot należy doliczyć podatek VAT.
**** Podany cennik obejmuje wyłącznie przesyłki na terenie Polski

arrow_upward