Primer UV Acrylic do akrylu i płyt meblowych laminowanych
  • Primer UV Acrylic do akrylu i płyt meblowych laminowanych

Primer UV Acrylic do akrylu i płyt meblowych laminowanych

Primer UV Acrylic do powierzchni akrylowych i płyt meblowych laminowanych. Primer UV Acrylic to specjalna formuła podkładu pod zadruk UV stosowany na meblowe płyty laminowane oraz powlekane. Primer UV Acrylic wiąże się silnie z pokrytą powierzchnią przygotowując jednocześnie solidne podłoże pod nadruk UV 

330,00 zł
Netto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
  • done Gwarantowana wysyłka z dostawą na następny dzień!
  • done Korzystaj i wybieraj produkty z bezpłatną dostawą.
  • done Jeżeli masz pytania dzwoń doradzimy +48 510 227 099
PayPal

Primer UV Acrylic do powierzchni akrylowych i płyt meblowych laminowanych

Wysokiej jakości amerykański podkład pod zadruk technologią UV primer UV Acrylic do powierzchni akrylowych i płyt meblowych laminowanych gwarantuje zwiększenie przyczepności nadruku na ploterach UV. Jednoskładnikowa formuła zapewnia szybki i efektywny sposób aplikowania na zadrukowywane powierzchnie, przy zachowaniu wysokich wskaźników wydajności.

Stosowanie Primera UV Acrylic

Nakładanie primera uv Acrylic jest bardzo łatwe i polega na nasączeniu bezpyłowej ściereczki preparatem, a następnie rozprowadzeniem po powierzchni materiału przeznaczonego do zadruku. Primer UV Acrylic jest specjalnie przygotowany do stosowania na trudne powierzchnie acrylowe i laminowane jednocześnie jest kompatybilny z większością dostępnych na rynku atramentów i tuszy UV. Większość dostępnych na rynku produktów tego typu ma silnie limitowany okres przydatności po otwarciu opakowania, zwykle jest to termin do 30 dni. Primer UV Acrylic ma 3 krotnie dłuższy czas na zużycie, czyli około 3 miesiące.

Sposób stosowania primera do szkła przed drukiem UV:
1. Dokładnie wyczyścić całą powierzchnię przy użyciu specjalnego płynu CristalGlass, aby primer był skuteczny powierzchnia musi być całkowicie odtłuszczona.
2. Po wyschnięciu należy zastosować aplikację primera UV przy pomocy chusteczki bezpyłowej zapewniającej 100% czystość zadrukowywanej powierzchni.
3. Czas na aktywację primera to minimum 10-15 minut, najlepsze efekty uzyskuje się po odczekaniu 30-40min po zastosowaniu primera.
4. Media powinny znajdować się w bezpyłowym pomieszczeniu aby zapewnić jak najlepszy efekt nadruku.
5. Po nałożeniu nadruku UV primer trwale wiąże powierzchnię wraz z atramentem.

Bezpieczeństwo stosowania Primer UV Acrylic:
Produkt jest łatwopalny, należy zachować szczególną ostrożność podczas stosowania, podczas użycia należy stosować rękawice oraz okulary ochronne. Preparat można stosować w pomieszczeniach zamkniętych.

AT10119

MSDS

Typ Atramentu
UV
Pojemność Opakowania
1000 ml
Kategoria Produktu
Atramenty

druk na szkle

chyba najlepszy primer z dostępnych do druku na szkle ale po nałożeniu trzeba porządnie popracować cleanerem bo mogą powstać smugi. Trzyma mocno

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Primer UV Acrylic do akrylu i płyt meblowych laminowanych

Zobacz także

arrow_upward